Connect with us

Події

Правовладдя і суспільство

Опубліковано

У Харкові пройшов регіональний форум «Правовладдя та суспільство».

Форум проведено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках програми «Нове правосуддя» та за сприяння Харківської облдержадміністрації і Національної академії правових наук України.

Учасниками форуму стали провідні юристи країни з Національної академії правових наук, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету внутрішніх справ тощо. Серед них, головний вчений секретар Національної академії правових наук України, дійсний член (академік) НАПрНУ Володимир Журавель, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрНУ Сергій Гусаров, доктор юридичних наук, професор, дійсний член (академік) НАПрНУ Олександр Бандурка та голова ради Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок, а також перший заступник директора департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної держадміністрації Надія Кривицька та керівник програми USAID «Нове правосуддя» Девід М. Вон.

У рамках форуму його учасники проаналізували конституційні аспекти судової реформи. Чому саме це питання стало заголовним? За результатами проведеного на замовлення програми USAID опитування лише 9% громадян України обізнані зі змістом судової реформи. Це безумовно впливає на рівень недовіри до судової системи, переконані в департаменті з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА. «Тож мета форуму — донести важливу тематичну інформацію представникам органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, правопорядку, громадянського суспільства, місцевого бізнесу та медіа», — кажуть харківські посадовці.

Також у ході форуму увазі учасників було презентовано українське видання документу Венеціанської комісії «Rule of Law Checklist».

Підготував Богдан Гарчу,
спеціально для ЮВУ

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.