Connect with us

Події

Прес-конференція з онлайн-трансляцією “Без вини винуваті”: електронне декларування очима адвокатів та правників”

Опубліковано

26 лютого об 11:00 в Прес-центрі ЛігаБізнесІнформ (Київ, вул. Парко-Сирецька,23) відбудеться прес-конференція з онлайн-трансляцією на тему: “Без вини винуваті: Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування очима адвокатів та правників”.

В рамках прес-конференції буде презентовано дані про динаміку кримінальних проваджень та адміністративних протоколів, зареєстрованих і складених уповноваженими органами за результатами виявлення недостовірних відомостей в деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (в розрізі 2015-2017 років).

У заході візьмуть участь керуючий партнер та партнер юридичної фірми “ІНТРАСТ” Максим Болдін і Сергій Маковецький, адвокати Денис Лупашко та Леонід Покрова, керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків Михайло Дяденко.

Крім того, захисники поділяться інформацією про ключові помилки, яких допускаються чиновники під час заповнення декларацій, правові наслідки таких помилок, способи їх уникнення, а також які соціальні групи, залишилися “за бортом” декларування.

Також, планується дискусія на тему, чи досягнуто очікуваних результатів від системи декларування публічними службовцями їх майнового стану та можливі напрямки її удосконалення.

Акредитація ЗМІ: на місці, за редакційними посвідченнями.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.