Connect with us

Події

Процесуальні лайфхаки у судовій практиці: від проблем до можливостей

Саме цій темі буде присвячена друга сесія ІІІ Судового форуму Асоціації адвокатів України, який відбудеться вже 13 березня 2020.

Разом із суддями та адвокатами ми розглянемо наступні питання:

 • Процесуальні новели в дії.
 • Фільтроване правосуддя: реалії оскарження судових рішень.
 • Забезпечення позову: від невизначеності до ефективності.
 • Доказування в цифрову добу
 • Медіація та ADR: коли судова війна не вихід.
 • Відповідальність суддів. Актуальна практика.
 • Конституційний Суд останньої надії.

Спікери та експерти:
Віталій Бурдак, керуючий партнер Pavlenko Legal Group
Оксана Епель, суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду, к.ю.н.
В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY
Ганна Бондаренко, суддя Господарського суду міста Києва
Анастасiя Доброчинська, старший партнер ЮК PRAVO GARANT
Олександр Лещенко, керуючий партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»
Людмила Волкова, керуючий юрист МЮФ Kinstellar
Семен Ханін, керуючий партнер Amber Law Company
Олег Горецький, керуючий партнер ЮФ “Горецький та партнери”
Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник
та ін.

Програма та реєстрація за посиланням

Події

Онлайн-конференція із Данилом Гетманцевим

3 квітня о 15.00 відбудеться вебконференція щодо законодавчих новацій для мікро, малого і середнього бізнесу за участю Данила Гетманцева, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та лідерів провідних об’єднань підприємців.

Захід проводиться на численні запити учасників Національної бізнес-коаліції щодо роз’яснень прийнятих нововведень та донесення актуальної проблематики суб’єктів господарювання до уповноважених представників влади.

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт № 3275 про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-2019.

Документом зокрема пропонується:

 • до 30 червня продовжити мораторій на проведення неподаткових перевірок;
 • до 31 травня буде діяти звільнення від штрафів та пені щодо ЄСВ, а також мораторій на перевірки з цього питання.

Також законопроєкт передбачає:

 • збільшення лімітів для ФОПів-“спрощенців” для 1-ї, 2-ї та 3-ї груп становитимуть 1 млн., 5 млн. та 7 млн. грн. відповідно;
 • водночас орендарі, які не можуть користуватися нерухомістю або іншим майном через карантин, звільняються від сплати орендної плати.

Також раніше було прийнято низку законів, які також сприяють мінімізації втрат бізнесу внаслідок кризи та карантинних заходів. Ці та інші питання будуть обговорені під час онлайн-конференції.

Долучитися до обговорення буде цікаво представникам бізнес-асоціацій, спілок, аналітичних центрів, а також підприємцям та журналістам. Під час вебінару  можна буде поставити питання у чаті, а також надати коментар.

Ініціатива реалізується в рамках антикризових online-заходів Національної бізнес-коаліції у співпраці із Українською Радою Бізнесу за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Модератор дискусії – Анастасія БакланCIPE.

Участь БЕЗКОШТОВНА.

Читати далі

Події

A2M «Дихай вільно». Асоціація адвокатів України стартує офіційну кампанію зі збору коштів для адресування проблем з COVID-19

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» стартує офіційну кампанію A2M «Дихай вільно» зі збору коштів для адресування проблем з COVID-19 і закликає адвокатську та бізнес-спільноту долучитися. Ви можете зробити внесок на будь-яку суму. Кошти збираються на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» і будуть використані для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень, автоматичних тест-апаратів та інших ресурсів, яких потребуватимуть медзаклади.

На даний час МИ РАЗОМ ІЗ ВАМИ можемо допомогти ( вул. Дехтярівська, 23, т. 044 483-71-31, 044- 483-74-84 ), в яку, у разі необхідності Київській міській ДИТЯЧІЙ клінічній інфекційній лікарні лікування COVID-19, як у єдину в м. Києві, будуть потрапляти дітки від усієї України.

НАРАЗІ ЦІЙ ЛІКАРНІ ДУЖЕ НЕОБХІДНО:

 • Респіратори FFP3, FFP2 – 3000 шт., що більше, то краще;
 • Хірургічні маски до 10 000 шт;
 • Захисні костюми противоепидемічні – 1,2 тисяч;
 • Перчатки винілові високі, до середи передпліччя, нестерильні –  до 5000 пар, розміри L,S;
 • Рідке мило із дезинфікуючим ефектом із дозатором – необмежена кількість;
 • Дезинфікуючі спиртові дозатори для рук – необмежна кількість;
 • Мециркулятори для повітря – 30штук;
 • Баки на 5,1х,20,30 літрів з кришкою для захисту від інфекції халатів, масок;
 • Пульсоксиметри –  15 шт;
 • Безконтактні  термометри – 20 шт;
 • Аппарат ШВЛ високого класа СИПАП –  1 шт;
 • Швидкі тести на грип А, Б -300 шт, на коронавирус – 200 шт;
 • Монітор пацієнта – 5 шт.;
 • Інкубатор для новорождених -1 шт;
 • Аспіратори-5 шт.

Асоціація гарантує, що кошти буде використано у найбільш ефективний спосіб, відповідно до реальних потреб медзакладів, та що буде проконтрольовано цільове використання ресурсів. Асоціація адвокатів України відзначить кожного, хто долучиться до проєкту та допоможе.

У разі Вашого бажання допомогти Київській міській ДИТЯЧІЙ клінічній інфекційній лікарні прохання перераховувати будь-яку суму, яка неодмінно допоможе діткам, хворим на коронавірус, на наступні реквізити:

Отримувач: ВГО ААУ ( ЄДРПОУ 34294645)

Банк отримувача: АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» у м. Києві, МФО 380805, п.р. UA 14 3808 0500 0000 0026 0011 5369 7

Призначення платежу: благодійний внесок на допомогу придбання захисного обладнання для Київської міської ДИТЯЧОЇ  клінічної інфекційної лікарні

ЗАГАЛЬНА СУМА ДО ЗБОРУ СТАНОВИТЬ НАРАЗІ БЛИЗЬКО 500 000 грн.

Давайте будемо пам`ятати, що ДІТИ- ТО Є НАШЕ МАЙБУТНЄ, ТОМУ ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ ЗДОРОВ`Я БУДЬ-ЯКИМ ШЛЯХОМ.

Важлива інформація для запобігання шахрайству: внески приймаються виключно на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», спілкування з представниками організації ведеться з офіційного домену https://www.uaa.org.ua

Детальна інформація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/a2m-dihai-vilno

З приводу питань звертайтесь, за контактами:

+380675015610

galchevskaya@uaa.org.ua

Наталія Гальчевська, виконавчий директор ААУ

Бережіть себе, своїх близьких та рідних! 

Здоров’я усім Вам!

Разом ми – сила!

Читати далі

Події

Кредитні правовідносини: проблемні питання судового розгляду

Національна школа суддів України спільно з Харківським апеляційним судом провели для суддів місцевих загальних судів загальноукраїнський семінар у формі круглого столу «Кредитні правовідносини: проблемні питання судового розгляду».

Директор регіонального відділення Національної школи суддів України, суддя у відставці, заслужений юрист України Валентина Коржик привітала суддів, а також ознайомила із регламентом заходу та представила викладачів. Сам семінар провели суддя Великої Палати Верховного Суду Олена Ситнік, секретар судової палати з розгляду цивільних справ Харківського апеляційного суду Алла Котелевець – модератор семінару, суддя Комінтернівського районного суду міста Харкова Світлана Ященко, викладач-науковий консультант відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України, суддя Апеляційного суду Харківської області у відставці Лілія Гуцал.

Під час занять судді вивчили такі питання, як: «природа кредитних правовідносин, особливості розгляду справ із кредитних правовідносин. Актуальна судова практика»; «застава як спосіб забезпечення виконання у кредитних правовідносинах. Іпотека як окремий вид застави. Окремі аспекти судової практики»; «порука як вид забезпечення виконання зобов’язань у кредитних правовідносинах. Проблеми судової практики»; «розірвання та визнання недійсними договорів споживчого кредиту» та «застосування Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті. Виселення боржника із житла, що є предметом іпотеки».

 

Жвавий інтерес суддів викликало спілкування із суддею Великої Палати Верховного Суду Оленою Ситнік та обговорення актуальних питань судової практики. Після закінчення семінару присутні обмінялися враженнями та висловили свої побажання в запропонованій анкеті зворотного зв’язку.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2020
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.