Connect with us

Події

Завершено формування конкурсних комісій VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання

Опубліковано

25 червня 2024 року в режимі онлайн відбулося четверте засідання Оргкомітету VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання, на якому було затверджено протоколи конкурсних комісій щодо формування їх складу, утворення робочих груп, призначення рецензентів (експертів) та ухвалення орієнтовних планів роботи.

Проаналізувавши протоколи, подані конкурсними комісіями, Оргкомітет дійшов висновку, що до конкурсних комісій залучені визнані фахівці з права, які сьогодні формують кадровий потенціал країни в царині правової науки. До складу чотирьох конкурсних комісій увійшли 42 фахівця з числа відомих викладачів і наукових працівників, зокрема 4 кандидати наук, 37 докторів наук (88,1%), 35 професорів (83,3%), 2 члена-кореспондента Національної академії наук України та 6 Національної академії правових наук України (разом 19%), 5 дійсних членів (академіків) Національної академії правових наук України (11,9%), 4 академіка громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України». Таким чином, третина членів конкурсних комісій представляють вищу наукову і вищу галузеву (право) наукову установи України. Затверджені члени комісій працюють у 5-ти провідних наукових установах (21,4%), 15-ти навчальних закладах України (69%), у системі правосуддя (4,8%) із шести регіонів країни.

До 1 липня завершується подання до конкурсних комісій юридичних видань. Оргкомітет конкурсу планує до 10 липня підвести підсумки. Про що буде повідомлено додатково.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.