Connect with us

Події

Прокурор громади: як ефективно взаємодіяти з місцевим населенням?

Опубліковано

У рамках реалізації пілотного проекту «Прокурор громади» відбувся тренінг, організований за сприяння Офісу Ради Європи в Україні та Тренінгового центру прокурорів України.

У навчальному заході взяли участь прокурори, відповідальні за впровадження вказаного проекту, а також представники департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора. В ході тренінгу його учасники обговорили проміжні результати роботи на цьому напрямі та ознайомилися з іноземним досвідом.

Читайте також: Силам спеціальних операцій можуть надати статус розвідувального органу

У подальшому експерти Центру підвищення кваліфікації прокурорів США і Джорджтаунського університету поділилися знаннями щодо ефективних інструментів публічної комунікації, шляхів налагодження партнерства з громадськими інституціями та інших заходів, спрямованих на посилення співпраці з органами правопорядку, місцевого самоврядування й представниками громадянського суспільства. А національний консультант Офісу РЄ в Україні Володимир Петраковський розповів про стандарти Ради Європи щодо ролі прокуратури в демократичному суспільстві.

Модерували тренінг радник Генпрокурора Роман Шпирка і начальник департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексій Бонюк. По завершенню навчання присутні подякували партнерам за підтримку в реалізації проекту, можливість ознайомитися з досвідом ефективного впровадження аналогічної ініціативи в США та отримати цінні поради для її імплементації в українських реаліях.

Читайте також: Про підтримку ЗСУ громади повідомлятимуть Міноборони

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.