Connect with us

В світі

Екс-голова Вищого госпсуду Татьков просить притулку в Австрії

Опубліковано

Екс-голова Вищого господарського суду Віктор Татьков, підозрюваний у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ, попросив притулку в Австрії.

«Відповідно до повідомлення компетентних органів Республіки Австрія, ОСОБА_3 (Татьков, – Ред.) не погодився на спрощену процедуру видачі до України та подав запит на отримання притулку в Австрії, що свідчить про умисне його ухилення від слідства та суду», — йдеться в рішенні Печерського райсуду від 29 березня.

Як зазначається, прокуратура просила обрати екс-судді запобіжний захід у вигляді арешту, але суд не задовольнив клопотання. Обвинувачення наполягало, що «вжито всіх необхідних заходів» для вручення Татькову повідомлення про підозру. Зокрема, після того, як він не з’явився за повісткою, підозру направили за місцем роботи — до ВГСУ. Суд, у свою чергу, направив її за місцем реєстрації голови, який тоді знаходився у відпустці. «Таким чином у слідства є достатньо підстав вважати, що підозрюваний ОСОБА_3, перебуваючи на волі, може здійснювати спроби переховуватися від органів досудового розслідування та суду, впливати на свідків, а також іншим чином перешкодити кримінальному провадженню та вчинити інші кримінальні правопорушення», — йдеться в клопотанні прокурора про арешт. Суддя зазначив, що обрання запобіжного заходу без самого підозрюваного можливе лише у випадку, коли він оголошений у міжнародний розшук. Однак у рішенні йдеться, що «станом на 8 лютого 2018 року ОСОБА_3, не перебуває в міжнародному розшуку».

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.