Connect with us

В Україні

Академія патрульної поліції збільшить кількість слухачів

Керівництво Нацполіції проінспектувало навчальний процес в Академії патрульної поліції. Про це повідомив департамент комунікації НПУ.

Зазначимо, набір перших 192 слухачів академії здійснено в січні—лютому цього року. В найближчих планах навчального закладу — поступове збільшення кількості слухачів до 650 осіб, а також вихід на підготовку до 1,5 тисячі патрульних поліцейських на рік.

За словами начальника академії Вадима Лісничука, навчальний заклад забезпечує підготовку правоохоронців у кількох напрямках. Зокрема, йдеться про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліції на посади інспекторів патрульної поліції. Проте пізніше планується підвищення кваліфікації і спеціалізацію молодшого складу патрульної поліції. Як було зазначено, навчальний процес в академії базується на особистісно-орієнтованому та диференційованому підході до кожного слухача. При цьому в навчанні практика переважає над теорією, займаючи від 60 до 90% навчального часу.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.