Connect with us

В Україні

Антирейтинг роботодавців від Мін’юсту

Опубліковано

Міністерство юстиції створило антирейтинг підприємств-роботодавців, відповідно до якого з 1 квітня розпочнеться стягнення заборгованості заробітної плати на користь працівників.

Про це заявила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко під час ефіру одного з українських телеканалів.

За її словами, до так званого антирейтингу увійшли підприємства усіх форм власності. «Робота Міністерства юстиції зі стягнення заборгованості полягатиме в рамках виконавчого провадження судових рішень. Будуть створені мобільні штаби і групи, які виїжджатимуть на конкретні підприємства, що є на вершині антирейтингу. У нас на сьогодні сформований такий антирейтинг відповідних підприємств», — наголосила заступник міністра юстиції.

Також С. Глущенко зазначила, що на виконанні в органах ДВС сьогодні знаходиться 15,6 тисяч справ на загальну суму 371,8 млн гривень. Загальна ж сума заборгованості по заробітній платі в Україні наразі становить 2,5 млрд гривень. «На сьогодні в органах Державної виконавчої служби перебувають тисячі виконавчих проваджень на майже 500 млн грн з примусового стягнення заборгованості. Це — серйозний показник. Відповідно, ми зобов’язані реагувати на таке ганебне явище й показувати всім, що не платити заробітну плату – це злочин», — відзначила Світлана Глущенко, уточнивши, що в минулому році органами ДВС було стягнуто 2 мільярди 100 мільйонів гривень із заборгованості по зарплаті.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.