Connect with us

В Україні

Державна медична страховка буде безкоштовною

Опубліковано

Кожен українець отримає медичну страховку від держави безкоштовно. Про це повідомила виконую­ча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Кожен громадянин України отримає медичну страховку від держави безкоштовно. На первинній ланці пацієнти не повинні оплачувати нічого — тут є стовідсоткове покриття від держави. Ті тарифи, які визначаються, — це тарифи, скільки держава бу­де платити лікарям. Пацієнт не платить тарифи — він отримує послуги безкоштовно», — підкреслила У. Супрун. Вона додала, що українці вже заплатили за свою страховку, сплачуючи податки.

Нагадаємо, 19 жовтня 2017 року Верховна Рада прийняла законопроект No 6327 про медичну реформу. Згідно з документом, держава гарантує пов­ну оплату за рахунок коштів держбюджету України необхідних медичних послуг і лікарських засобів, пов’язаних із наданням екстреної медичної допо­моги, первинної, вторинної (спеціалізованої), тре­тинної, паліативної медичної допомоги, медичною реабілітацією, медичною допомогою дітям до 16 ро­ків, а також супроводом вагітності та пологів. Двад­цять восьмого грудня ініціативу схвалив Президент України Петро Порошенко. Закон вступив у силу 1 січня 2018 року.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.