Connect with us

В Україні

МВФ знову нагадав про Антикорупційний суд

Президентський законопроект про створення Антикорупційного суду не відповідає умовам програми Міжнародного валютного фонду. Про це заявив глава представництва місії в Україні Йоста Люнгман.

Він наголосив, що створення незалежного антикорупційного суду є ключовою вимогою для наступного етапу перевірки, яка має визначити, чи отримає Україна черговий транш від МВФ. «Що дійсно є визначальним — це необхідність створити незалежний Антикорупційний суд, набрати незалежних суддів із бездоганною репутацією, запустити роботу цього суду без затримок», — сказав Й. Люнгман.

За його словами, щодо поданого законопроекту існує широкий консенсус серед міжнародних партнерів та донорів, що документ у нинішньому його вигляді не забезпечує вищезгаданих результатів та не відповідає вимогам програми МВФ і рекомендаціям Венеціанської комісії. «Наразі необхідно зробити крок назад і забезпечити створення законодавства, яке посилить успішну боротьбу з корупцією серед високопосадовців», — додав очільник представництва МВФ в Україні.

Джерело: Юридичний вісник України

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.