Connect with us

В Україні

Державний аграрний реєстр інтегрують з е-системою публічних закупівель

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики підтримав концепцію взаємодії Державного аграрного реєстру з електронною системою публічних закупівель та звернувся до Прем’єр-міністра України з метою забезпечення її подальшої реалізації.

Концепцією пропонується впровадити дорадчі механізми залучення сільськогосподарських товаровиробників до публічних закупівель, які будуть зв’язувати між собою замовників та виробників. Такий підхід дасть можливість замовникам сільськогосподарської продукції купувати безпосередньо у виробника за найнижчою ціною.

Читайте також: Експортерів агропродукції верифікуватимуть

«Для реалізації даної ідеї пропонується інтегрувати у цей процес Державний аграрний реєстр, що мінімізує необхідність авторизованим майданчикам з публічних закупівель вносити зміни до наявних інтерфейсів веб-ресурсів. Це дозволить на базі ДАР сформувати перелік сільськогосподарських виробників за групами товарів. Як наслідок відбудеться процес інтеграції ДАР до Prozzorro, спрощений доступ для фермерів до публічних закупівель. Зазначений механізм спростить доступ сільськогосподарських виробників до ринку публічних закупівель на десятки мільярдів гривень, що особливо актуально в умовах блокади експорту, та зекономить бюджетні кошти», – пояснили у Комітеті.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.