Connect with us

В Україні

Десять київських судів буде реорганізовано

У рамках судової реформи в Україні планують ліквідувати 142 місцевих загальних суди й утворити 74 окружні суди. Зокрема, в Києві буде ліквідувано 10 районних й утворено 6 окружних судів, повідомляє Вища рада правосуддя.

Відповідний проект Указу Президента щодо реорганізації судів надійшов до ВРП 18 грудня, а 21 грудня рада його розглянула на своєму засіданні. «Вища рада правосуддя вирішила: вважати за можливе ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружних судів, запропонованих проектом Указу Президента», — йдеться в рішенні ВРП.

Зазначеним проектом Указу Президента передбачено ліквідувати, зокрема, в Києві 10 районних судів: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський. Замість них пропонується утворити 6 окружних суддів. Зокрема, Дарницький окружний суд у Дарницькому районі, Дніпровський окружний суд у Деснянському та Дніпровському районах, Подільський окружний суд в Оболонському та Подільському районах, Центральний окружний суд у Печерському та Голосіївському районах, Солом’янський окружний суд у Святошинському та Солом’янському районах Шевченківський окружний суд у Шевченківському районі столиці.

Аналогічні зміни торкнуться низки судів по всій території України. Після схвалення ВРП Президент має підписати відповідний документ.

Джерело: Юридичний вісник України

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.