Connect with us

В Україні

ДФС роз’яснила процедуру розстрочення сплати ПДВ при ввезенні обладнання

Опубліковано

На офіційному сайті Державної фіскальної служби України опубліковано роз’яснення щодо процедури надання розстрочень по сплаті ПДВ при ввезенні обладнання на митну територію України.

1 січня 2018 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 7 грудня 2017 р. № 2245-VIII, яким внесено зміни до п. 65 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України.

Згідно зі змінами, тимчасово, до 1 січня 2020 р., при імпорті обладнання, надається розстрочення сплати податку на додану вартість на термін, зазначений у заяві платника податку, але не більше 24 календарних місяців.

Розстрочення сплати податку на додану вартість не надається при ввезенні на митну територію України у митному режимі імпорту обладнання, якщо воно має походження з країни, визнаної державою-окупантом та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України, або ввозиться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України.

Згідно з Порядком надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, затвердженого постановою КМУ від 7 лютого 2018 р. № 85, для отримання розстрочення сплати податку платник податку подає до митниці ДФС наступні документи:

  • заяву за типовою формою;
  • документи, передбачені ст. 335 Митного кодексу України;
  • бізнес-проект, бізнес-план або інший документ, у якому зазначено технологічний процес з економічними розрахунками та очікувані результати діяльності;
  • наявні висновки державних органів, експертних установ, організацій, державні стандарти і стандарти підприємства, технічні умови, технічну документацію, документи, що підтверджують наявність виробничих потужностей, приміщень.

Згідно з п. 5 Порядку, Рішення приймається протягом десяти робочих днів з дати надходження заяви.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.