Connect with us

В Україні

Можна долучитися до обговорення порядку відбору операторів електронних аукціонів

Опубліковано

16.03.2018  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розмістило на своєму веб-сайті у розділі «Обговорення проектів документів» проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків»

Проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на виконання ст. 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», якою визначено, що об’єкти малої приватизації продаються виключно на електронних аукціонах. Порядок відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Проектом акта передбачається:

  1. затвердити Порядок відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків;
  2. визначити державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ», що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відповідальним за забезпечення консультаційної та підприємницької діяльності, спрямованої на обслуговування та розвиток електронної торгової системи.

Зауваження і пропозиції щодо зазначеного проекту постанови надаються фізичними, юридичними особами, їх об’єднаннями Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: pres@dkrp.gov.ua), що є спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань реалізації державної регуляторної політики.

Водночас, Департаментом управління державною власністю Мінекономрозвитку (01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд.12/2, тел. 200-44- 36, адреса електронної пошти: [email protected]) протягом місяця з дня оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації, авторизації електронних майданчиків» також прийматиме зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.