Connect with us

В Україні

Новий пілотний проект для суддів стартував на Чернігівщині

Апеляційний суд Чернігівської області став майданчиком для пілотного курсу програми HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод». Це спільний проект Європейського Союзу та Ради Європи.

Учасників семінару привітали голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, керівник відділу департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Павло Пушкар і керівник програми ЄС/Ради Європи Вікторія Гальпєріна.

Першим із доповіддю виступив Павло Пушкар. Він детально ознайомив аудиторію із методологічними та практичними основами опрацювання практики Європейського суду з прав людини, проблематикою виконання рішень ЄСПЛ стосовно України. При тому доповідач наголосив, що судова система відіграє ключову роль в імплементації практики Європейського суду.

Натомість голова Бахмацького райсуду Павло Пархоменко та адвокат АО «Engarde» Ірина Шевчук акцентували увагу присутніх на праві на повагу до приватного і сімейного життя в контексті Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Друга частина семінару проходила в Освітньому домі з прав людини, що знаходиться в с. Количівка Чернігівського району. Основна місія даної установи полягає в захисті прав людини шляхом розвитку консолідуючого освітнього простору. Учасники заходу ознайомилися з роботою Освітнього дому, та історією його створення.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.