Connect with us

В Україні

Опубліковано рекомендації Єврокомісії щодо визнання українських освітніх кваліфікацій

Опубліковано

Міністерство освіти і науки повідомило про нові рекомендації Європейської комісії щодо визнання українських освітніх кваліфікацій.

«Документ розроблений з метою надання конкретної підтримки закладам вищої освіти та національним центрам визнання освітніх кваліфікацій під час оцінювання документів про освіту, виданих українськими закладами освіти, з урахуванням відповідних компетенцій», – зауважив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Читайте також: Як навчатися школярам, які вимушено виїхали за кордон?

Рекомендації містять актуальний опис системи освіти України на всіх рівнях – від шкільної до вищої, а також детальну інформацію щодо різновидів українських освітніх кваліфікацій. Окремий підрозділ ілюструє заходи, вжиті Україною у зв’язку з військовою агресією рф за підтримки білорусі, задля забезпечення сталості освітнього процесу в українських закладах освіти. Значну увагу зосереджено на описі цифрових інструментів верифікації українських документів про освіту, які здійснює Єдина державна електронна база з питань освіти.

Також посібник містить поради, що допоможуть із перекладом документів про освіту та сприятимуть усуненню мовного бар’єру, з яким стикаються під час перевірки елементів присвоєних кваліфікацій, а також опис методів перевірки автентичності кваліфікацій.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.