Connect with us

В Україні

Опитування серед роботодавців щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України запрошує до участі у опитуванні, що триватиме до 27 травня 2021 р. включно, соціально небайдужих підприємців та організації громадян, які мають бачення реалізації практик щодо інклюзивного та безбар’єрного доступу до працевлаштування людей з інвалідністю.

В рамках ініціативи «Працюй ВІЛЬНО» Міністерство запроваджує комплекс мотиваційних заходів для роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю, а також створює комунікаційний майданчик для підприємців і їх потенційних співробітників серед людей з особливими потребами. Робота такого майданчика, зокрема передбачатиме навчання або підвищення кваліфікації кандидатів на працевлаштування під потреби конкретних роботодавців, а також навчання представників роботодавців та бізнес-асоціацій особливостям організації праці людей з інвалідністю для забезпечення максимальної ефективності виконання ними трудових обов’язків.

Розроблена анкета допоможе визначити принципи стимулювання, мотивації та налагодження партнерства між бізнесом, владою та громадськими організаціями в політиці працевлаштування осіб з інвалідністю.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.