Connect with us

В Україні

Рада суддів України виступила проти маніпулятивних заяв МВС

Опубліковано

Рада суддів України на позачерговому засіданні прийняла звернення щодо офіційної позиції Міністерства внутрішніх справ України, що саме судовим рішенням схвалено збройний напад на поліцейського.

«Такі висловлювання є недопустимими, оскільки є прямим свідченням зневаги до визначеного статтею 6 Конституції України поділу державної влади на законодавчу, виконавчу та судову, формує у суспільства зневіру у правосуддя, яке в Україні здійснюють виключно суди», – зазначається у зверненні: «…Рада суддів України поділяє стурбованість Міністра внутрішніх справ України та всіх небайдужих до долі поліцейських, які ризикують своїм життям заради безпеки наших громадян та тим, що до цього часу так і не створена Служба судової охорони. … При цьому, твердження в офіційній позиції Міністерства внутрішніх справ України, що саме судовим рішенням схвалено збройний напад на поліцейського під час подій, які сталися 15 лютого 2018 р. під Солом’янським районним судом міста Києва, фактично є маніпуляцією суспільною думкою».

Також Рада суддів України звернулася:

  • до Міністерства внутрішніх справ України з вимогою забезпечення дотримання громадського порядку у судових установах;
  • до Державної судової адміністрації України щодо виконання рішення Ради суддів України від  7 грудня 2017 р. № 78 про негайне створення Служби судової охорони.
Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.