Connect with us

В Україні

Юристи й екологи разом боротимуться за чистоту довкілля

Опубліковано

Дев’ятого лютого у Києві в приміщенні СЮУ відбулося підписання меморандуму про взаємодію між ГО «Рада з екологічної безпеки» та Союзом юристів України.

У присутності численних поважних персон документ підписали голова СЮУ Святослав Піскун і лідер Ради з екологічної безпеки Сергій Орєхов. Як було заявлено, нинішня українська влада мало уваги приділяє питанням охорони довкілля. Й саме тому ці дві поважні громадські організації вирішили об’єднати свої зусилля, аби спільно боротися за екологічну безпеку України.

Меморандум передбачає, зокрема, налагодження співпраці в удосконаленні екологічного законодавства, як обов’язкового інструменту стратегічного планування соціально-економічної політики на національному, регіональному та місцевому рівнях, а також у таких питаннях, як пропаганда та роз’яснення чинного законодавства, в тому числі в екологічній сфері; підвищення рівня знань наших громадян у природоохоронній та правових сферах, розширення можливості доступу населення до корисної для них інформації; розвиток вільного обміну інформацією щодо навколишнього природного середовища та розповсюдження такої інформації; обміну інформацією щодо фактів порушень вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування тощо.

У рамках меморандуму передбачається також створення регіонального екологічного центру РЕЦ —Україна, який займатиметься проблемами екології в нашій країні.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.