Connect with us

В Україні

Розпочато мікрофінансування ветеранського бізнесу внутрішньо переміщених осіб

Державною установою Український ветеранський фонд розпочато реалізацію проекту з мікрофінансування ветеранського бізнесу – ветерани та члени їхніх сімей, які стали внутрішньо переміщеними особами, почали отримувати одноразове грошове відшкодування на ведення власної справи.

«Ми створили Український ветеранський фонд, щоб збільшити спроможності держави у фінансуванні ветеранської політики. І зараз вже запустили перший проект Фонду – мікрогрантові виплати до 20 000 грн членам родин наших Захисників, які стали внутрішньо переміщеними особами, на ведення власної справи. Тобто, поки ветеран знову стоїть на захисті України, а бізнес веде, приміром, дружина чи чоловік, батьки або діти, то вони теж можуть подати заявку на відшкодування витрат. Також заявки можуть подавати і члени родин загиблих Воїнів», – зауважила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Читайте також: Майже на 250 млрд грн збільшено видатки на безпеку та оборону

Щоб отримати фінансову підтримку, необхідно:

1) зібрати пакет документів – паспорт, довідку ВПО, виписку чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на купівлю після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів;

2) надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму на сайті в розділі мікрофінансування бізнесу;

3) отримати відповідь від УВФ – після перевірки пакету документів;

4) після схвалення отримати кошти.

У разі правильного заповнення заявки, завантаження повного пакету документів разом із чеками на покупки заявники зможуть отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень протягом 10 днів. Заявки приймаються до завершення воєнного стану.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.