Connect with us

В Україні

Справу Януковича суд планує завершити в квітні

Опубліковано

 

Оболонський райсуд Києва, який слухає справу про державну зраду Віктора Януковича, планує завершити її розгляд 18—19 квітня.

За словами головуючого судді Владислава Дев’ятка, на ці дати заплановані су­дові дебати.

Як відомо, саме після дебатів закінчується роз­гляд справи. Після цього суддя йде в нарадчу кімнату й пише вирок. Термін написання вироку не об­межений. «Організовуємо свою роботу так: наступне засідання 21 березня, по­дальші засідання — 27, 28 та 29 березня, далі — 4—5, 11—12 та 18—19 квітня», — сказав В. Дев’ятко.

Суд також визначив 8 дат для допиту свідків захисту: 21, 28—29 березня, 4—5 та 11—12 квітня. «На ці 8 судових засідань прошу забезпе­чити прибуття та допити свідків, яких, нагадаю, залишилося 13. Прошу також сторони захисту й обвинувачення на 18—19 квітня підготуватися до стадії судових дебатів», — сказав суддя.

Окрім того, В. Дев’ятко також заявив, що готовий надати можли­вість Януковичу свідчити у цій справі в режимі відеоконференції. «Суд готовий забезпечити та надати можливість обвинуваченому Януковичу дати показання по цій справі. Допит шляхом відеоконференції сторона обвинувачення визнала сьогодні та не заперечувала проти цього і в по­передніх судових засіданнях», — сказав суддя.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.