Connect with us

В Україні

У Дніпрі підсумовували роботу органів ДРАЦС

Опубліковано

За ініціативою Міністерства юстиції України в Дніпрі було проведено короткостроковий семінар для начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану (далі — ДРАЦС) управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві.

На семінарі розглядалися актуальні аспекти ефективної організації роботи органів ДРАЦС, правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного та Цивільних кодексів України та інших нормативно-правових актів при державній реєстрації актів цивільного стану.

Поміж того були підбиті підсумки роботи органів ДРАЦС за 2017 рік та визначені завдання на наступний рік, обговорювалися питання щодо стану реалізації пілотних проектів Міністерства юстиції України, взаємодії з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Водночас під час перебування в Дніпрі представники Мін’юсту — директор департаменту державної реєстрації та нотаріату Віталій Гайдук та начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Ірина Дубиківська відвідали міський пологовий будинок КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром», де вручили новонародженим свідоцтва про народження. Крім того, вони разом з учасниками семінару привітали молодят під час державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.