В Україні
У Києві та 8 областях скасовано «червоний» рівень
⚡ AI SUMMARY
З 7 грудня скасовано "червоний" рівень епідемічної небезпеки в дев'яти областях та Києві. Обмеження послаблено в: Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях. У решті регіонів, зокрема Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Сумській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській областях, "червоний" рівень зберігається. З 6 грудня посилено карантинні обмеження для невакцинованих в Україні загалом.
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, відповідно до якого з 00 год. 00 хв. 7 грудня на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та Києві скасовано червоний рівень епідемічної небезпеки.
У «червоній» зоні перебувають Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська області.
Нагадаємо, з 6 грудня посилено карантинні обмеження для невакцинованих
Продовжити читання →







