Connect with us

В Україні

У Вінниці нагороджували переможців правового турніру

Опубліковано

В Апеляційному суді Вінницької області відбувся Перший дебатний правовий турнір серед місцевих учнів та студентів.

Участь у турнірі взяли 5 учнівських і 9 студентських команд із 12 вінницьких навчальних закладів. Вони дискутували, зокрема, про те, чи потрібно дозволити людині вільно розпоряджатися своїми органами для трансплантації за життя та чи варто легалізувати азартні ігри?

Перше місце завоювали команди медичного університету та загальноосвітньої школи No 12, друге — в юних правників зі школи No 31 та гуманітарно-педагогічного коледжу. «Бронзу» вибороли команди вищого професійного училища департаменту поліції охорони та Вінницько-Хутірського навчально-виховного комплексу. Усіх їх було відзначено дипломами.

Окремі учасники турніру отримали відзнаки у таких номінаціях, як «Кращий оратор», «Суддівська симпатія», «Аргументованість власної позиції» та «Креативність виступу».

Разом із переможцями подяки за допомогу в організації турніру та за те, що оцінювали виступи школярів і студентів, розповіли їм про особливості судової реформи, вручили й суддям апеляційного суду — заступнику голови Олександру Панасюку та секретарю судової палати з розгляду цивільних справ Тетяні Шеметі.

Додамо, що з 2015 року Апеляційний суд Вінницької області спільно з юридичним факультетом Донецького національного університету імені Василя Стуса провів чотири дебатних турніри серед школярів і студентів.

Підготував Кирило Ткаченко,

спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.