Connect with us

В Україні

Сьогодні останній день сплати податку на прибуток

На офіційному сайті Державної фіскальної служби України оприлюднено інформацію про встановлення граничного терміну сплати податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств.

Згідно з положеннями Податкового кодексу України граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2017 рік припадає на 1 березня 2018 р., а строк сплати податкового зобов’язання за цей період – на 11 березня 2018 р.

Проте згідно p п. 1 рішення Правління НБУ «Про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2018 році» від 13 лютого 2018 р. № 89-рш, з п’ятниці 9 на суботу 3 березня 2018 р. були перенесені дні роботи системи електронних платежів Національного банку України.

З цієї підстави Державна фіскальна служба України вирішила встановити граничним строком сплати податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств 7 березня 2018 р.

Крім цього ДФС на своєму офіційному сайті повідомила про ще одне обмеження:

  • з 08.03.2018 по 09.03.2018 (включно) будуть проводитись регламентні та технологічні роботи автоматизованих систем ДФС. Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них буде неможлива.
Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.