Connect with us

В Україні

Сьогодні останній день сплати податку на прибуток

Опубліковано

На офіційному сайті Державної фіскальної служби України оприлюднено інформацію про встановлення граничного терміну сплати податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств.

Згідно з положеннями Податкового кодексу України граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2017 рік припадає на 1 березня 2018 р., а строк сплати податкового зобов’язання за цей період – на 11 березня 2018 р.

Проте згідно p п. 1 рішення Правління НБУ «Про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2018 році» від 13 лютого 2018 р. № 89-рш, з п’ятниці 9 на суботу 3 березня 2018 р. були перенесені дні роботи системи електронних платежів Національного банку України.

З цієї підстави Державна фіскальна служба України вирішила встановити граничним строком сплати податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств 7 березня 2018 р.

Крім цього ДФС на своєму офіційному сайті повідомила про ще одне обмеження:

  • з 08.03.2018 по 09.03.2018 (включно) будуть проводитись регламентні та технологічні роботи автоматизованих систем ДФС. Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них буде неможлива.
Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.