Connect with us

В Україні

Українську металопродукцію намагаються вивести з-під захисних мит США

Опубліковано

На офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України поміщено інформацію про кроки, спрямовані на виключення української металургійної продукції з-під захисних заходів США.

8 березня 2018 р. Президент США Дональд Трамп прийняв рішення про запровадження захисного мита у розмірі 25 % на імпорт металопродукції до США (не поширюється на Канаду та Мексику).

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів 12 березня 2018 р. нараду, на якій окреслив позицію Уряду України щодо згаданих заходів.

“Україна та США є стратегічними партнерами … Ми маємо надійну та взаємовигідну співпрацю у торговельній, оборонній та інвестиційній сферах. Переконаний, що це є вагомим аргументом для США, щоб виключити українську металургійну продукцію з-під дії захисних мит. Зі свого боку Уряд та Мінекономрозвитку зробить усе можливе, щоб рівень доступу української металургійної продукції до ринку США не зазнав негативних змін”, – наголосив С. Кубів, підбиваючи підсумки наради, та зазначив, що планує залучити американську сторону до діалогу з метою поліпшення умов та розширення можливостей доступу української продукції на ринок США.

Довідка: протягом останніх трьох років до США було експортовано української металопродукції на суму: у 2015 р. – 119,6 млн долл. США, у 2016 р. – 89,7 млн долл. США, у 2017 р. – 175,6 млн долл. США. Це плоский та сортовий прокат, трубна продукція, напівфабрикати зі сталі.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.