В Україні
Відбудову енергетики України підтримає Енергетичне співтовариство
⚡ AI SUMMARY
Україна та Енергетичне співтовариство підписали меморандум про співпрацю для відбудови енергосектору. Документ передбачає підтримку проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури, зокрема об'єктів альтернативної енергетики, а також підготовку позовів проти Росії для компенсації збитків.
Енергетичне співтовариство допоможе Україні у відбудові енергетичного сектору – укладено Меморандум про співпрацю між Урядом України та Секретаріатом Енергетичного Співтовариства.
Читайте також: Офіс Міжнародного кримінального суду запрацює в Україні
«Меморандум передбачає підтримку пріоритетних проектів будівництва та реконструкції енергетичної інфраструктури України, а також підтримку відновлення об’єктів альтернативної енергетики. Крім того, сторони співпрацюватимуть у напрямку підготовки судових позовів проти росії для стягнення компенсації за завдані збитки енергетичній інфраструктурі», – прокоментував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Продовжити читання →







