Connect with us

В Україні

ВРП звільнила суддю, яка арештувала протестувальників у Харкові

Опубліковано

Вища рада правосуддя прийняла рішення про звільнення Олізаренко (Салайчук) Світлани Миколаївни з посади судді Червонозаводського районного суду міста Харкова на підставі пункту 3 частини 6 статті 126 Конституції України.

Рішенням Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 червня 2017 р. № 1418/3дп/15-17 Олізаренко (Салайчук) С.М. було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та направлено 27 лютого 2018 р. до Вищої ради правосуддя подання на звільнення її з посади судді.

Справа була відкрита на підставі дисциплінарної скарги та заяви учасників судового провадження,  заяви заступника прокурора Харківської області Стратюка О. М. про проведення спеціальної перевірки стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Олізаренко С. М. відповідно до Закону України від 8 квітня 2014 р. № 1188-VII «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

У скаргах ішлося про дії судді Олізаренко С. М. під час застосування адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту строком 15 діб стосовно осіб, які здійснювали блокування виїзду з Академії внутрішніх військ 19 лютого 2014 р.

За клопотанням прокурора міста Харкова зазначених осіб звільнено від адміністративного арешту на підставі статті 4 Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.