Connect with us

Законодавство

10 000 000 євро на підтримку громадянського суспільства

Опубліковано

В «Урядовому кур’єрі» опубліковано розпорядження Кабінету Міністрів України  від 25 січня 2018 р. № 50-р  «Про підписання Додаткової угоди № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» (ENI 2014/033833)».

Нагадаємо, що Угода про фінансування Програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» передбачає надання України 10 000 000 євро з боку ЄС.

Мета Програми полягає в посиленні залучення громадянського суспільства у процеси прийняття рішень та поліпшенні взаємодії між органами державної влади та громадянським суспільством в Україні як базовим елементом демократичного урядування.

Програма супроводжує та доповнює допомогу, що надається в рамках Контракту для України з розбудови держави, а також доповнюватиме та забезпечуватиме синергію з іншими фінансовими інструментами та програмами ЄС, такими як Європейський інструмент з питань демократії та прав людини, програма «Організації громадянського суспільства та місцева влада», та діючі проекти в Україні, що фінансуються в рамках Фонду розвитку громадянського суспільства в країнах – сусідах ЄС.

Загальна мета цієї Програми – забезпечити зростання ролі громадянського суспільства у сприянні демократичним реформам та комплексному соціально-економічному розвитку в Україні.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.