Connect with us

Законодавство

160 млн грн на психологічну допомогу ветеранам у 2024 р.

Опубліковано

Кабінет Міністрів затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з ментальної, спортивної, фізичної, психологічної реабілітації та професійної адаптації.

Міністерство у справах ветеранів України інформує, що рішення, зокрема дає старт програмі Міністерства щодо забезпечення ветеранів та членів їхніх сімей безкоштовною психологічною допомогою у громадах.

Рішення дозволяє здійснювати й заходи з професійної адаптації ветеранів війни, членів їх сімей, підготовку та участь національних збірних команд України у міжнародних спортивних змаганнях та розвитку спорту ветеранів війни, а також надавити послуги у центрах соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Міністерства.

Читайте також: Періодичний психіатричний огляд слід проходити залежно від виду діяльності

Наразі відбувається наповнення Реєстру постачальників послуг з психологічної реабілітації, до якого можуть бути включені спеціалізовані заклади будь-якої форми власності, в тому числі й фізичні особи-підприємці, які надають такі послуги. Своєю чергою Міністерство відшкодовуватиме вартість наданих послуг – у 2024 р. на це передбачено 160 млн грн.

Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування, необхідно подати заяву до Реєстру суб’єктів надання послуг із надання психологічної допомоги для ветеранів та членів їх сімей. Як це зробити – за посиланням.

Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.