Connect with us

Законодавство

2 випадки подання фінансової звітності до НБУ у паперовій формі

Опубліковано

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 07 березня 2022 року № 41» від 17 травня 2024 р. № 58.

Новою редакцією п. 2, 2-1 постанови «Про складання та подання фінансової звітності в період запровадження воєнного стану» від 7 березня 2022 р. № 41 встановлено, що банки України в період дії воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування за можливості подають до Національного банку України та оприлюднюють на власному веб-сайті річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з відповідними аудиторськими звітами, звіт про управління, консолідований звіт про управління, а також проміжну фінансову звітність, проміжну консолідовану фінансову звітність та подають фінансову звітність, складену на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі, до центру збору фінансової звітності, операційне управління яким здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Читайте також: Контролюючі органи враховуватимуть позитивну судову практику на користь бізнесу

Банки України в період дії воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування подають до Національного банку України засобами системи електронної пошти Національного банку України річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом із відповідними аудиторськими звітами, звіт про управління, консолідований звіт про управління, а також проміжну фінансову звітність, проміжну консолідовану фінансову звітність, підписані кваліфікованими електронними підписами відповідно до вимог нормативно-правових актів Національного банку України з питань подання фінансової звітності та аудиторського звіту, або електронну копію вищезазначеної звітності, засвідчену кваліфікованим електронним підписом керівника банку, за умови розміщення її на власному веб-сайті банку, яка надсилається разом із супровідним листом, підписаним кваліфікованим електронним підписом керівника банку.

Банки подають до Національного банку України фінансову звітність у паперовій формі в таких випадках:

1) неможливості її подання засобами системи електронної пошти Національного банку України;

2) на окремий запит Національного банку України.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 07 березня 2022 року № 41
||
№ Документа: 58
Дата прийняття: 17.05.2024
Дата набрання чинності: 21.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 07 березня 2022 року № 41
||
№ Документа: 58
Дата прийняття: 17.05.2024
Дата набрання чинності: 21.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає