790 балів має отримати претендент на Премію Верховної Ради кращим учасникам ЗНО - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Законодавство

790 балів має отримати претендент на Премію Верховної Ради кращим учасникам ЗНО

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» від 4 червня 2021 р. № 622.

Положення встановлює механізм визначення претендентів на щорічне присудження Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, заснованої Постановою Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» від 29 січня 2021 р. № 1157-IX.

Читайте також: 10 000 грн щомісяця – президентська стипендія найкращим учасникам ЗНО

Претендентами на присудження Премій є здобувачі освіти, які:

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

– у поточному році завершили здобуття повної загальної середньої освіти;

– виконали сертифікаційні роботи зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (на рівні профільної середньої освіти), з чотирьох і більше навчальних предметів, отримали загальну суму балів за шкалою 100 – 200 не менше 790 балів, у тому числі 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів (до обрахунку беруться чотири найвищі особисті результати з тих навчальних предметів, для складання яких учасника зовнішнього незалежного оцінювання було зареєстровано);

– зараховані в поточному році (до 1 жовтня) до закладу вищої освіти в Україні та підписали договір про навчання із закладом освіти.

Читайте також: Стипендії та премії Президента України у сфері освіти

Список претендентів на присудження Премії формується Українським центром оцінювання якості освіти та подається до МОН упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення результатів додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році.

На основі списку МОН формує перелік претендентів на присудження Премії, а на основі сформованого переліку подає клопотання про присудження Премії до комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого віднесені питання освіти, науки та інновацій, не пізніше 25 жовтня року, за який присуджується Премія.

У разі якщо до переліку потрапило більше 30 осіб, до клопотання включаються лише ті, чий результат зовнішнього незалежного оцінювання (загальна сума балів із чотирьох навчальних предметів) є більшим щонайменше на 1 бал за результат тридцять першого претендента у переліку.

Також установлено, що затверджене Положення застосовується до учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, починаючи з 2021 р.

Нагадаємо, діти померлих учасників Революції Гідності та бойових дій отримуватимуть соціальну стипендію

Законодавство

Причини інвалідності дітей від вибухів визначатимуть на підставі витягів з ЄДРСР

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 7 Положення про лікарсько-консультативну комісію» від 11 жовтня 2021 р. № 1057, якою до пункту 7 додано підпункт 10 про те, що лікарсько-консультативні комісії встановлюють причинний зв’язок інвалідності у дітей, які стали дітьми з інвалідністю внаслідок поранення чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухонебезпечних предметів, на підставі витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, сформованого не пізніш як за три місяці до звернення законного представника дитини із заявою про відкриття кримінального провадження стосовно факту одержання постраждалою особою поранення чи інших ушкоджень здоров’я від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, висновки щодо дітей, які отримали інвалідність внаслідок вибухів, надсилатимуть органам соцзахисту в 3-денний строк.

Читати далі

Законодавство

Договір про медичне обслуговування – за новою типовою формою

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Національну службу здоров’я України та Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» від 6 жовтня 2021 р. № 1067, якою передбачено, що Національна служба здоров’я України відповідно до покладених на неї завдань здійснює заходи з перевірки дотримання надавачами медичних послуг умов договорів про медичне обслуговування населення шляхом здійснення моніторингу у спосіб, передбачений у Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

У зв’язку з цим, Типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410, викладено у новій редакції.

Нагадаємо, профілактичні щеплення молодший медперсонал робитиме без участі лікаря

Читати далі

Законодавство

Дипломи про фахову передвищу освіту мають бути не дорожчі 3 % прожиткового мінімуму

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про граничну вартість документів про здобуття фахової передвищої освіти, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету» від 11 жовтня 2021 р. № 1058, якою встановлено, що гранична вартість вказаних документів, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, не повинна перевищувати 3 відсотки прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого відповідно до законодавства на 1 січня року видачі такого документа.

Нагадаємо, нові норми часу для планування та обліку навчальної роботи в закладів фахової передвищої освіти

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
||
№ Документа: 622
Дата прийняття: 04.06.2021
Дата набрання чинності: 20.08.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 06.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1029/36651
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link
Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
||
№ Документа: 622
Дата прийняття: 04.06.2021
Дата набрання чинності: 20.08.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 06.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1029/36651
Внутрішній номер документа: Немає