Connect with us

Законодавство

АТО скінчилася, почалася ООС

Опубліковано

Набрала чинності постанова «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» № 331.

Змінено норми харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 426.

Для військовослужбовців, які беруть участь у збройній відсічі військам агресора на Донбасі, встановлено можливість додатково до норми добового харчового забезпечити продуктами: печивом – 50 грамів, м’ясом – 125 грамів, маслом – 20 грамів, молоком незбираним – 100 грамів, молоком незбираним згущеним з цукром – 20 грамів, яйцями – 3 штуки (на тиждень), цукром – 10 грамів, чаєм – 1 грам.

Змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 р. № 377 «Про затвердження Порядку виконання завдань черговими силами з протиповітряної оборони Збройних сил у мирний час» з Порядку вилучено пункт 2, який визанчав дії військових літаків протиповітряної оборони під час бойового чергування. Натомість, порядок доповнено положенням, яке встановлює можливість екіпажів військових літаків протиповітряної оборони України, знищувати повітряні судна іноземних держав, які здійснюють протиправні дії у повітряному просторі нашої держави.

Також, до  абзацу другого, пункту 3 Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 р. № 108, внесено зміни, згідно з якими право на отримання житла отримають військовослужбовці, які залучались до бойових операцій  під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Постановою № 331 внесено зміни та доповнення також до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014 р. № 607 «Про затвердження структури військового резерву людських ресурсів»; розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 352 «Деякі питання медичного забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських, які беруть участь в антитерористичній операції» у зв’язку із закінченням АТО на початком Операції Об’єднаних Сил, яка має за мету дати відсіч агресору на Сході України.

Всі вищезазначені нормативні акти доповнюються термінологією ООС, а саме  – здійснення заходів  із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Також внесено зміни до порядку формування людського резерву Збройних Сил України. Відтепер при вступі на службу до військового резерву, поруч з ветеранами АТО, перевагу матимуть громадяни, які беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України
||
№ Документа: 331
Дата прийняття: 11.04.2018
Дата набрання чинності: 12.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України
||
№ Документа: 331
Дата прийняття: 11.04.2018
Дата набрання чинності: 12.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає