Connect with us

Законодавство

Чи будуть державні аудитори приймати громадян повторно?

Опубліковано

В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Державної аудиторської служби України № 264 від 20 грудня 2017 р., яким внесено зміни до пункту 9 розділу VІ Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах, затвердженого наказом державної аудиторської служби України від 24 листопада 2016 р. № 149.

До Порядку включено норму про те, що повторний особистий прийом одного й того самого громадянина з одного й того самого питання, якщо під час попереднього особистого прийому воно було вирішено по суті, не проводиться. Рішення щодо відмові в повторному прийомі приймає керівництво органу, до якого звертався громадянин, про що останнього повідомляють.

Таким чином громадянину буде відмовлено в повторному зверненні, але не  автоматично, і його мають повідомити про причину відмови. Нововведення спрямоване на усунення зловживань під час проведення особистого прийому працівниками Державної аудиторської служби.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.