Connect with us

Законодавство

Чи будуть державні аудитори приймати громадян повторно?

В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Державної аудиторської служби України № 264 від 20 грудня 2017 р., яким внесено зміни до пункту 9 розділу VІ Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах, затвердженого наказом державної аудиторської служби України від 24 листопада 2016 р. № 149.

До Порядку включено норму про те, що повторний особистий прийом одного й того самого громадянина з одного й того самого питання, якщо під час попереднього особистого прийому воно було вирішено по суті, не проводиться. Рішення щодо відмові в повторному прийомі приймає керівництво органу, до якого звертався громадянин, про що останнього повідомляють.

Таким чином громадянину буде відмовлено в повторному зверненні, але не  автоматично, і його мають повідомити про причину відмови. Нововведення спрямоване на усунення зловживань під час проведення особистого прийому працівниками Державної аудиторської служби.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.