Connect with us

Законодавство

Державна спеціальна служба транспорту змінила статус

Опубліковано

Набрали чинності зміни до Закону України «Про Державну спеціальну службу транспорту», внесені Законом від 5 грудня 2017 р. № 2225-VIII.

Новою редакцією статті 1, яка регламентує статус і функціональне призначення Служби, визначено, що Державна спеціальна служба транспорту є спеціалізованим військовим формуванням, яке входить до системи Міністерства оборони України і призначене для забезпечення функціонування транспорту в мирний час та в особливий період.

Законом визначено загальну чисельність Державної спеціальної служби транспорту, яка наразі становить 5000 осіб, у тому числі 4600 військовослужбовців. У складі підрозділів Служби відтепер дозволено формувати воєнізовану та сторожову охорону.

Щороку до 1 квітня військових посадових осіб Державної спеціальної служби транспорту (крім військових посадових осіб з числа військовослужбовців служби за контрактом, осіб сержантського, старшинського і рядового складу, військовослужбовців молодшого офіцерського складу військової служби за контрактом, осіб офіцерського складу) зобов’язали подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порядку та на умовах, встановлених Законом України «Про запобігання корупції».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.