Connect with us

Законодавство

Зверненнями громадян до Верховної Ради лишатимуть чіткий електронний слід

Опубліковано

Голова Верховної Ради України А. Парубій видав розпорядження №7 «Про внесення змін до Порядку роботи із зверненнями громадян в Апараті Верховної Ради України», яким, зокрема, викладено у новій редакції пункт 2.15 Порядку.

З 12 січня 2018 р. приймання письмових звернень громадян, надісланих на адресу Верховної Ради України з використанням засобів електронного зв’язку (електронних звернень), здійснюється централізовано Відділом з питань звернень громадян шляхом заповнення електронної форми на веб-порталі «Електронний кабінет громадянина» офіційного веб-сайту Верховної Ради України.

Окрім того, змінами до пункту 3.7 встановлено, що відтепер письмові звернення, надіслані на адресу Верховної Ради України з використанням засобів електронного зв’язку (електронні звернення), що адресовані структурним підрозділам Апарату Верховної Ради України, секретаріатам комітетів Верховної Ради України, секретаріатам депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народним депутатам України, реєструються в автоматизованій системі «Листи та звернення громадян» та передаються зазначеним у них адресатам в електронному вигляді шляхом інтеграції в «Автоматизовану систему документообігу» Верховної Ради України.

В реєстраційно-контрольну картку такого звернення вкладається автоматично сформоване електронне повідомлення Відділу з питань звернень громадян про передачу звернення з відбитком реєстраційного штампу та реєстраційного номеру звернення.

Інформація про таку передачу зберігатиметься у відповідному електронному реєстрі.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.