Connect with us

Законодавство

Для отримання дозволу на придбання вибухових матеріалів для виробництва дронів треба звертатися до поліції

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту щодо виробництва, закупівлі та постачання боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем» від 28 листопада 2023 р. № 1254.

Змінами до п. 7, 23 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 р. № 763, унормовано, що суб’єкти господарювання, визначені в цьому Порядку, разом з набуттям права на провадження діяльності з виробництва боєприпасів та бойових частин одночасно набувають право на закупівлю вибухових матеріалів та/або елементів для їх виробництва згідно з вимогами, встановленими законодавством, та з урахуванням особливостей, визначених у цьому Порядку.

Придбання вибухових матеріалів промислового призначення здійснюється на підставі дозволу, який видається з урахуванням положень цього Порядку.

Дозвіл на придбання вибухових матеріалів отримується суб’єктами господарювання, визначеними в цьому Порядку, згідно з Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом МВС від 21 серпня 1998 р. № 622, з урахуванням положень цього Порядку.

Для отримання дозволу на придбання вибухових матеріалів уповноваженою особою (представником) суб’єкта господарювання, визначеного в цьому Порядку, подаються до відповідного органу (підрозділу) Національної поліції такі документи:

– клопотання, в якому зазначається мета звернення;

– копія документа про внесення суб’єкта господарювання до реєстру;

Читайте також: Процедуру постачання нового озброєння до війська скорочено до 20 днів

– копія договору купівлі вибухових матеріалів промислового призначення, в якому зазначається, що закупівля вибухових матеріалів промислового призначення здійснюється для виробництва боєприпасів та бойових частин відповідно до цього Порядку;

– платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги.

З моменту передачі придбаних вибухових матеріалів промислового призначення покупцю такі вибухові матеріали набувають статусу вибухових матеріалів військового призначення.

Під час перевезення вибухових матеріалів військового призначення положення Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом МВС від 21 серпня 1998 р. № 622, не застосовуються.

Нагадаємо, Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту щодо виробництва, закупівлі та постачання боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем
||
№ Документа: 1254
Дата прийняття: 28.11.2023
Дата набрання чинності: 02.12.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту щодо виробництва, закупівлі та постачання боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем
||
№ Документа: 1254
Дата прийняття: 28.11.2023
Дата набрання чинності: 02.12.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає