Connect with us

Законодавство

До 255 000 грн штрафу за порушення у сфері захисту економічної конкуренції

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства про захист економічної конкуренції» № 5432.

Зокрема новою редакцією ст. 166-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення пропонується встановити, що неподання інформації або подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню у встановлені органами Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення чи нормативно-правовими актами строки або подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню посадовими особами органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Створення перешкод працівникам Антимонопольного комітету України, його територіальних відділень у проведенні перевірок, а також у проведенні огляду, вилученні майна, предметів, документів чи інших носіїв інформації особами зазначеними у частині першій цієї статті – тягне за собою накладення штрафу від двох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: АМКУ додали повноважень

Дії, передбачені частинами першою та другою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення – тягнуть за собою накладення штрафу від п’яти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неявка на виклик для надання пояснень, які стосуються розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, посадових осіб органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю, інших фізичних осіб – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Невиконання особами, зазначеними у частині першій цієї статті, рішень, попередніх рішень органів Антимонопольного комітету України, чи їх виконання не в повному обсязі – тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною четвертою та п’ятою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, – тягнуть за собою накладення штрафу від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім того, передбачено виключити ст. 164-3, 166-1-166-3 Кодексу.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.