Connect with us

Законодавство

До 5-ти років позбавлення волі за набуття іноземного громадянства

На розгляд Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності направлено проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності народних депутатів України, державних службовців за набуття та використання громадянства іноземних держав)» від 2 березня 2018 р. № 8091.

Його ініціатор пропонує доповнити Кримінальний кодекс України статтею 114-2 (Набуття та використання громадянства іноземної держави народним депутатом України чи державним службовцем).

Зокрема передбачається встановлення кримінальної відповідальності за набуття та використання громадянства іноземної держави народним депутатом України, державним службовцем, що включає використання виборчого або іншого права, яке йому надає іноземне громадянство, або виконання обов’язків, які на нього покладає іноземне громадянство.

За вчинення цього злочину запропоновано санкцію у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 5 років.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.