Connect with us

Законодавство

До пошуку активів, одержаних від корупційних та інших злочинів, зможуть долучитися заявники

Наказом Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів № 140 від 22 листопада 2017 р. затверджено Інструкцію про порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян в Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, який невдовзі набере чинності.

Інструкція регулює питання реєстрації, обліку, підготовки відповідей на звернення, порядок проведення особистих прийомів громадян, узагальнення та зберігання матеріалів діловодства за зверненнями тощо.

До Національного агентства можна звертатись як в усній (письмовій), так і в електронній формі. Заявнику надано право брати участь у перевірці поданої заяви (скарги). На розгляд звернень (скарг) встановлюється термін в один місяць з дня її надходження. Для здійснення контролю розгляду звернень ведеться журнал реєстрації звернень громадян або Система електронного документообігу.

Ці й інші нововведення покликані викорінити зловживання у сфері управління активами, на які накладено арешт в рамках кримінальних проваджень.

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.