Connect with us

Законодавство

Старт реформи системи охорони здоров’я

Опубліковано

Набрав чинності Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» № 2168-VIII від 19 жовтня 2017 р.

Згідно із Законом буде утворено Національну службу здоров’я України (НСЗУ) – національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення.

Водночас медичні заклади перетворюватимуться на комунальні некомерційні підприємства аби укладати договори з НСЗУ та отримувати пряме фінансування за надані медичні послуги з державного бюджету.

Щоб долучитися до реформи заклад первинної медичної допомоги має обрати медичну інформаційну систему (МІС) з числа тих, які пройшли перевірку, та під’єднатися до електронної системи охорони здоров’я, яка зараз ще працює в тестовому режимі, привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповідність до Табелю технічного оснащення.

Вже з квітня 2018 р. громадяни почнуть вибирати лікарів первинної допомоги (сімейного лікаря, терапевта…) і підписувати з ними Декларації.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.