Connect with us

Законодавство

Допомогу за е-лікарняним можна отримати на підставі витягу з нього

Опубліковано

Фонд соціального страхування повідомляє, що тепер отримати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи по вагітності та пологах можна не лише на підставі оригіналу е-лікарняного, але і його витягу – відповідна постанова правління Пенсійного фонду України від 2 травня 2022 р. № 4-1 «Про затвердження форми витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності» зареєстрована в Міністерстві юстиції України за № 532/37868.

Читайте також: Новий порядок обчислення стажу депортованим особам

«Його можна використати, наприклад, якщо роботодавець не має можливості подати заяву-розрахунок до ФССУ через бойові дії – тоді працівник може звернутись до будь-якого зручного відділення Фонду соціального страхування України для отримання виплат напряму на підставі витягу його е-лікарняного», – зауважили у ФССУ.

Витяг з Електронного реєстру листків непрацездатності формується у кабінеті на веб-порталі Пенсійного фонду України та не потребує візиту до сервісних центрів. Однак, якщо потрібна паперова версія – сервісні центри ПФУ її нададуть. Також витяги з е-лікарняних своїх працівників можуть зробити роботодавці.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.