Connect with us

Законодавство

Експертизу Національної програми інформатизації організує НДІ технологій кібербезпеки

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту з організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів)» від 17 березня 2021 р. № 228, який реалізовуватиметься з 1 квітня 2021 р. до 31 березня 2023 р.

Нею затверджено Порядок, який визначає особливості організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів), зокрема контрактів (договорів, угод), поданих державними замовниками генеральному державному замовнику Програми, права та обов’язки організатора експертизи та експерта, порядок взаємодії генерального державного замовника Програми з організатором експертизи у рамках реалізації експериментального проекту з організації проведення експертизи Програми та окремих її завдань (проектів).

Дія Порядку не поширюється на проведення експертизи Програми та окремих її завдань (проектів), зокрема контрактів (договорів, угод), поданих Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації, а також підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку.

Організатором експертизи є Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, що належить до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку.

Експерт у визначений організатором експертизи строк проводить об’єктивне комплексне дослідження об’єкта експертизи, за результатами якого готує експертний висновок в електронній формі із застосуванням засобів кваліфікованого електронного підпису та подає його на розгляд організатору експертизи.

Експертний висновок може бути підготовлений у паперовій формі виключно в разі, коли він містить інформацію з обмеженим доступом.

Організатор експертизи розглядає підготовлений експертний висновок та приймає рішення про його подання генеральному державному замовнику Програми або у разі виникнення сумнівів щодо повноти, якості та комплексності дослідження об’єкта експертизи організовує повторне проведення експертизи.

Генеральний державний замовник Програми реєструє супровідний лист організатора експертизи та забезпечує розгляд експертного висновку на черговому засіданні науково-технічної (експертної) ради Програми, яка може схвалити експертний висновок або надати обґрунтовані пропозиції щодо проведення повторної або додаткової експертизи об’єкта.

У разі надання науково-технічною (експертною) радою Програми пропозицій щодо проведення повторної або додаткової експертизи об’єкта генеральний державний замовник Програми надсилає організатору експертизи матеріали експертизи разом із витягом з протоколу засідання ради для проведення відповідної експертизи.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про реалізацію експериментального проекту з організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів)
||
№ Документа: 228
Дата прийняття: 17.03.2021
Дата набрання чинності: 23.03.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про реалізацію експериментального проекту з організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів)
||
№ Документа: 228
Дата прийняття: 17.03.2021
Дата набрання чинності: 23.03.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає