Connect with us

Законодавство

Експорт послуг кіностудій звільнять від ПДВ

Опубліковано

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіно- виробництва» від 12 лютого 2020 р. № 3060.

Пропонується доповнити п. 186.3 ст. 186 Податкового кодексу положеннями, якими звільнити від оподаткування ПДВ експорт послуг з виробництва та компонування відео-фільмів, кіно-фільмів, анімаційних (мультиплікаційних) фільмів, телевізійних програм, рекламних роликів, фото-рекламних матеріалів та комп’ютерної графіки.

Також пп. 141.4.1 п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу доповнюється положенням, яким субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, передбачених Законом України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», виключаються з переліку оподатковуваних доходів нерезидентів.

«Цей законопроект дозволить звільнити послуги продакшн-студій для іноземного замовника від ПДВ. Такі умови вже діють у багатьох країнах ЄС та світу, такі умови вже передбачені в українському законодавстві для інших подібних сфер. Український продакшн щороку отримує світове визнання, а тепер отримає ще конкурентні умови роботи», – зазначив народний депутат Ярослав Железняк.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.