Connect with us

Законодавство

Електроні освітні ресурси не провадять «навчально-виховного процесу»

Опубліковано

В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки України від 22 грудня 2017 р. № 1662 про внесення змін до Положення про електронні освітні ресурси, затвердженого наказом Міносвіти України від 1 жовтня 2012 р. № 1060.

Закріплено визначення електронного аналогу друкованого видання саме у форматі PDF, а електронний підручник визначено як електронне навчальне видання із систематизованим викладом навчального матеріалу (у попередній редакції – дисципліни (її розділу, частини) – ред.), що відповідає освітній програмі, містить цифрові об’єкти різних форматів та забезпечує інтерактивну взаємодію.

Уведено нове поняття електронний освітній ігровий ресурс – різновид електронного освітнього ресурсу навчального призначення, що поєднує пізнавальну та розвивальну функції, містить цілісний теоретичний матеріал та компетентнісні завдання з навчального предмета, подані в ігровій формі.

Крім того наказ № 1662 у всьому тексті замінює слова «навчально-виховний процес», «навчальний заклад» на слова «освітній процес» та «заклад освіти» відповідно.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.