Connect with us

Законодавство

Нові проекти регуляторних актів у сфері господарської діяльності включено до плану на 2018 рік

Опубліковано

Тільки-но почався 2018 рік, а Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку додав до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2018 р. ще п’ять проектів.

  1. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 9 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» має на меті забезпечити можливість особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення самостійно придбавати товари (послуги) в підприємствах торгівлі та закладах ресторанного господарства.
  2. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)» має призвести до здійснення безготівкових платежів з використанням платіжних карток і скорочення частки готівкових розрахунків. Крім того очікується створення додаткових зручностей при розрахунках за куплені товари (отримані послуги) та розширюється інфраструктура обслуговування електронних платіжних засобів.
  3. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності» покликаний усунути неузгодженості окремих положень щодо метрології та метрологічної діяльності в деяких законах України щодо комунальних послуг, що дасть змогу реалізувати їх належне застосування. Також законопроект повинен забезпечити надійні результати вимірювань під час надання послуг з водопостачання та теплопостачання.
  4. Проект наказу Мінекономрозвитку «Про затвердження Положення про комісію з розгляду апеляцій, щодо спірних питань, що виникають під час встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)» повинен врегулювати організаційно-правові засади діяльності Комісії з розгляду апеляцій, щодо спірних питань, які виникають під час встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання).
  5. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму», у разі його реалізації, дозволить втілити європейський досвіду, що регулює туристичну діяльність, шляхом гармонізації українського законодавства у сфері туризму з нормами міжнародного права.
Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.