Connect with us

Законодавство

Кабмін визначив нових  організаторів на автобусних маршрутах

Опубліковано

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» від 7 лютого 2018 р. № 180.

Змінено редакцію пункту 1 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно з яким Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування.

Так само змінено  пункт 4 Порядку, який регулює питання організації перевезень на автобусних маршруті загального користування. Відтепер, організаціє перевезень займаються:

  • Мінінфраструктури – на міжміському і приміському автобусних маршрутах, що виходять за межі території області (міжобласний маршрут);
  • обласні держадміністрації – на міжміському і приміському автобусних маршрутах;
  • районна держадміністрація – на автобусному маршруті, що не виходить за межі території району (внутрішньорайонний маршрут);
  • виконавчий орган місцевої ради об’єднаної територіальної громади сіл, селищ, міст – на маршруті, що проходить у межах території об’єднаної територіальної громади (міський чи приміський маршрут);
  • виконавчий орган сільської, селищної, міської ради відповідного населеного пункту – на маршруті, що проходить у межах населеного пункту (міський маршрут).

Також, змінилися пункти 7 та 8 які регулюють питання об’єкта конкурсу та визначення переможця конкурсу відповідно.

Об’єкт конкурсу визначається організатором перевезень відповідно до встановленого порядку як самостійно, так і за зверненням підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, а також фізичних осіб – підприємців і громадян.

Переможця чи переможців конкурсу визначає організатор перевезень на підставі рішення конкурсного комітету окремо щодо кожного об’єкта конкурсу.

Варто зазначити, що в новій редакції пункту 46 Порядок передбачає, що організатор перевезень визнає переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах того перевізника-претендента, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів, підготовлених конкурсним комітетом.

А у разі, коли перевізники-претенденти під час участі у конкурсі з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах набрали однакову кількість балів, переможець конкурсу визначається шляхом голосування.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування
||
№ Документа: 180
Дата прийняття: 07.02.2018
Дата набрання чинності: 17.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування
||
№ Документа: 180
Дата прийняття: 07.02.2018
Дата набрання чинності: 17.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає