Connect with us

Законодавство

Корми для сільськогосподарських тварин перевірятимуть на ГМО

Опубліковано

15.02.2018 В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 січня 2018 р. № 17, яким затверджено Порядок проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, які містять генетично модифіковані організми.

Згідно з Порядком для проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, що містять ГМО, юридична або фізична особа (далі заявник) подає до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформацію щодо загальноприйнятого найменування ГМО, торговельного найменування кормів, мети їх використання, місця, де проводилась розробка і виробництво кормів, проведених досліджень щодо їх безпечності.

Після аналізу наданих заявником даних Держпродспоживслужба проводить оцінку ризику небезпеки об’єктів реєстрації для життя і здоров’я тварин.

Протягом 90 календарних днів з дати подання заявником необхідних документів (даних) уповноважена установа проводить державну ветеринарно-санітарну експертизу кормів, за результатами якої видає висновок.

Серед іншого у висновку зазначається про відповідність задекларованому складу кормів, безпечність та вплив на сільськогосподарських тварин тощо.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.