Connect with us

Законодавство

Кваліфікація когенераційної установки – безоплатно

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2023 р. № 1316, якою визначено механізм добровільного проведення кваліфікації когенераційної установки.

Кваліфікацію проводить Держенергоефективності на безоплатній основі. До проведення кваліфікації Держенергоефективності може залучати науково-дослідні та проектно-конструкторські установи (організації).

Кваліфікація проводиться за результатами розгляду заяви власника (користувача) когенераційної установки або уповноваженої ним особи про проведення кваліфікації та доданих до заяви технічної інформації про когенераційну установку і розрахунку економії первинної енергії.

У разі звернення уповноваженої власником (користувачем) когенераційної установки особи подається також довіреність, що підтверджує її повноваження діяти від імені власника (користувача) когенераційної установки.

Форма заяви про проведення кваліфікації когенераційної установки та форма технічної інформації про когенераційну установку затверджуються Мінінфраструктури.

Читайте також: Сумлінні платники податків отримають преференції до кінця війни

Для проведення кваліфікації заявник надсилає документи, визначені вище, у форматі Adobe Portable Document Format (PDF) з накладенням кваліфікованого електронного підпису заявника на офіційну адресу електронної пошти Держенергоефективності.

Держенергоефективності здійснює розгляд заяви та поданих заявником документів та не пізніше 30 календарних днів з дати реєстрації заяви у Держенергоефективності видає заявникові свідоцтво про кваліфікацію або рішення про відмову у наданні такого свідоцтва з обґрунтуванням підстав.

Свідоцтво, строк дії якого становить один рік, видається в електронній формі.

Водночас, визнано такою, що втратила чинність, постанову «Про затвердження Порядку проведення кваліфікації когенераційної установки» від 29 листопада 2006 р. № 1670.

Нагадаємо, 22 березня 2024 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу» щодо розвитку високоефективної когенерації» від 24 лютого 2023 р. № 2955-IX, яким запроваджено високоефективну когенерацію енергії.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку проведення кваліфікації когенераційної установки
||
№ Документа: 1316
Дата прийняття: 15.12.2023
Дата набрання чинності: 22.03.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку проведення кваліфікації когенераційної установки
||
№ Документа: 1316
Дата прийняття: 15.12.2023
Дата набрання чинності: 22.03.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає