Connect with us

Законодавство

Маркування «Виробник сплачує податки до бюджету держави-агресора» має покривати не менше 30% упаковки

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 11183 щодо інформування споживачів про виробників або продавців, які провадять господарську діяльність на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

Зокрема новою ст. 15-1 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачається, що у випадку, якщо виробник продукції провадить господарську діяльність на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом, на упаковці такої продукції має бути маркування з написом червоними літерами на білому фоні «Виробник сплачує податки до бюджету держави-агресора». Такий напис має займати не менше 30 відсотків від площі упаковки та розміщуватись на одній більшій зовнішній стороні упаковки.

У випадку реалізації продукції, яка за своїми властивостями не може бути упакованою, напис «Виробник сплачує податки до бюджету держави-агресора» має знаходитись безпосередньо поряд з місцем реалізації цієї продукції для її чіткої ідентифікації.

Читайте також: Скасовано Реєстр виробників і розповсюджувачів програмного забезпечення

При цьому у випадку, якщо продавець продукції або виконавець провадить господарську діяльність на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом, то він зобов’язаний розмістити всередині свого торгівельного (офісного) приміщення на видному місці та при вході в нього напис червоними літерами на білому фоні, який має містити комерційну назву цього продавця (виконавця) та слова «провадить господарську діяльність на території держави-агресора та сплачує податки до її бюджету».

Будь-яке візуальне відтворення знаку для товарів і послуг, торговельної марки або комерційного найменування (фасадна вивіска, елемент інтер’єру, фірмовий одяг тощо) виробника (продавця, виконавця), який провадить господарську діяльність на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом, повинно супроводжуватись маркуванням з написом червоними літерами на білому фоні, який має містити комерційну назву цього продавця (виконавця) та слова «провадить господарську діяльність на території держави-агресора та сплачує податки до її бюджету». Розмір напису повинен бути не менше 30 % від площі носія на якому зображене таке відтворення.

Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.